bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,717.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,236.36
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $585.77
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinWilly Woo: Bitcoin, Boğa Koşusunun Başlangıcında

Willy Woo: Bitcoin, Boğa Koşusunun Başlangıcında

Bitcoin RSI’de yaşanan toparlanma, aylar süren yukarı yönlü BTC fiyat hareketinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000$’a yükselmesinden önce 2017’nin başlarına benziyor.

Ünlü analist Willy Woo, Bitcoin’in bir sonraki ana boğa koşusunun başlangıcında olduğuna inanıyor.

Willy Woo: Bitcoin RSI Sadece Isınıyor

Bitcoin’in göreceli güç endeksini (RSI) gösteren bir grafik yükleyen Woo, metriğin mevcut davranışı ile 2017’nin başındaki davranışı arasındaki benzerlikleri kaydetti.

”Yeşil daire, bu makro döngüde nerede olduğumuzu gösteriyor. Ana boğa koşusunun başlangıcı. BTC’nin zincir içi Göreceli Güç Endeksi sadece ısınıyor. Kırmızı dikeyler, yükseliş eğilimi gösteren arz şoku dürtüsü sağlayan yarılanmalardır.”

Temmuz ayında Willy Woo, boğa koşusunun gelecek yıl 4. veya 1. çeyrekte başlayacağını söylemişti ve bu daha sonra gerçek oldu. Woo şimdi ise, yeni yükseliş aşamasının ancak bir yıl içinde zirveye çıkacağını öne sürüyor.

2021, BTC İçin Fiyat Rekorları Yılı Olacak

Willy Woo, düşüncelerinde yalnız değil,

Real Vision CEO’su Raoul Pal ve Gemini borsasının kurucu ortağı Tyler Winklevoss da, BTC / USD için tüm zamanların en yüksek seviyesinin önümüzdeki yılın 1. çeyreğinden daha geç gelmeyecğini belirtti.

Bu arada, 16.000$ seviyelerine yükselişe eşlik eden teknik sorunlar, Bitcoin’in otomatik madencilik zorluğunun yeniden ayarlanması sayesinde ortadan kalktı, ücretler azaldı ve onaylanmamış işlemler bu hafta neredeyse sıfıra düştü.

Yaklaşık dört gün içinde %6 olarak tahmin edilen aşağı doğru bir yeniden düzenleme yapılması gerekiyor.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.31%
$56,717.00
$742.99
Ethereum (ETH)
2.37%
$4,236.36
$100.40