Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Winklevoss İkizleri Piyasalar Hakkında Yorumda Bulundu

Winklevoss İkizleri Piyasalar Hakkında Yorumda Bulundu

Winklevoss ikizleri, geçtiğimiz hafta Texas’ta yapılan bilim ve teknoloji festivali SXSW’a konuk oldu.

İkizler katıldıkları söyleşide, yönetmeliklerin piyasadaki büyümeye etkisi, kripto dünyasına ilginin artması, kripto kışının gelişmeyi nasıl etkilediği ve kriptoya olan ilginin neden dönüm noktası olduğu konularıyla ilgili söylemlerde bulundu.

Kripto Para Düzenlemelerinin Büyümeye Etkisi

Winklevoss ikizleri yapmış olduğu söyleşide, pazarın başarılı şekilde gelişmesinin, yapılan iyi regülasyonlarla ve atılacak sağlam adımlarla olacacağını belirtti. QuadrigaCX borsasının CEO’su Gerry Cotten‘ın ölümünden sonra, saklanan fonlara erişme imkanı paylaşılmadığı için, pazarda büyümenin zor olduğunu açıkladı.

Tyler Winklevoss şöyle dedi;

Bizler, internet ile yirmi beş yıl geçirdik. Kripto paralar kendi geleceğini doğru şekilde düzenlendiği taktirde, kripto paralar ile çok daha uzun seneler geçirebiliriz.

Kriptoya Olan İlginin Artması

Cameron Winklevoss, 2016 yılında SXSW konferansına katıldıklarında, konsferansta kripto ve blockchain teknolojisiyle ilgili sadece on oturumun olduğunu belirtti. Bu yıl ise aynı alanlarda elli oturumun düzenlendiğini ekledi. Bu sadece birkaç yıl içinde kripto para ve blockchain teknolojisinin, popülerliğinin arttığına işaret ediyor.

Kripto Kışda Neden Yenilikler Artırıldı?

Cameron Winklevoss, inovasyon ve gelişme temposu ile ilgili olarak,

”2017 yılından sonra piyasa koşullarından dolayı kriptoya olan ilgi düştü ve bununla birlikte çeşitli projeler geliştirilmeye başlandı. Bugün ise onları takip eden girişimcilerin ve projelerin kalitesi çok daha yükseldi.”

Cameron, kripto para piyasalarındaki istikrasız gelişmelerin ardından, yalnızca etkili projeler üzerinde çalışan geliştiriciler kazanmaya başladı yorumunu da yaptı.

Kripto Paralar Dönüm Noktasında

Cameron Winklevoss, izleyici katılımı sayısındaki artışı ile ilgili şu yorumu yaptı;

“Kripto para birimlerinin aslında artık sadece teknoloji olmadığını gösteriyor. Konferanslara katılan insanlar kripto paralar için geliyor ve bu merkezi olmayan, izinsiz ve açık kaynaklı sistemlere katkıda bulunmak istiyor.”

Son birkaç yılda kripto pazarının önemli ölçüde olgunlaştığını da dile getiren Cameron Winklevoss, bu artan ilginin teknolojik olarak, ileriye dönük çok fazla ön yargı oluşturabileceğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.