Winklevoss İkizleri, Gemini Borsası’nın 2019 Yılı Planlarından Umutlu

Kripto piyasalarında kış devam ederken, birçok kurumsal olmayan yatırımcı pazara veda ediyor olsa da Cameron ve Tyler Winklevoss ikizleri, kripto...

0

Kripto piyasalarında kış devam ederken, birçok kurumsal olmayan yatırımcı pazara veda ediyor olsa da Cameron ve Tyler Winklevoss ikizleri, kripto paralar üzerinde büyük fırsatların hala var olduğuna inanıyor.

Kullanıcılara hem ticaret hem de saklama hizmetleri sağlayan ve bu yılın başlarında Dolar endeksli bir kripto para (GUSD)’yi başlatan İkizler, kripto değişim operatörleri, 2019’u bekliyor. İkizler, şu anda Asya’daki genişleme planları üzerinde çalışıyor.

Perakende Yatırımcılar Geri Dönebilir

İkizler tarafından işletilen New York kayıtlı bir şirket olan Gemini Trust Co., yatırımcıları yeni bir uygulama ile pazara geri çekmeye çalışıyor. Mobil uygulama alışverişinde kripto ticaretini kolaylaştıracak.

Perakende yatırımcılar, dijital para birimlerinden uzaklaşırken, Bitcoin yılın başından bu yana değerinin neredeyse yüzde 80’ini kaybetti. Kripto piyasası henüz güçlü bir geri dönüş sinyali göstermiyor. Bu durum da kripto değişim operatörleri ve traderlar için kötü bir zaman.

Bununla birlikte, Winklevoss kardeşler kripto piyasalarındaki kara kıştan yılmıyor. Gemini’nin Flatiron Bölgesi’nde Tyler Winklevoss Bloomberg’le yaptığı röportajda şunları söyledi;

“Biz evde tamamen kışınız.”

Cameron ise şunu ekledi:

“Piyasadki durum, içsel olarak kendimizi inşa etmemize, tempoyu yakalamaya ve seçenekleri çeşitlendirmeye zaman veriyor.”

Gemini’nin 2019 Hedefleri

Gemini, önümüzdeki yıl içinde yeni uygulamalarına daha fazla kullanıcı getirmeye odaklandı. Buna ek olarak, Winklevoss ikizleri bazı uzmanlara göre de, kripto paralara boğa piyasasını geri getirmek için yardımcı olabilir.

Gemini şirketi, kurumsal yatırımcılara saklama hizmetleri sağlamakta ve New York Finansal Hizmetler Departmanı tarafından regüle edilen NASDAQ’ın piyasa gözetleme teknolojisini kullanmakta.

Exchange, bazı faaliyetlerinin “kurumsal dost” imajı verdiğinin farkında. Cameron şunları söyledi:

“Kararlarımızın çoğu, belki de daha kurumsal temelli olduğumuza dair bir algıdan uzak. Durumun gerçekliği, farklı bir müşteri tabanına sahip olduğumuzdur. Perakende hikayesi yeni başlıyor. ”

 

Winklevoss İkizleri, önümüzdeki yıl Asya’da genişlemeyi planlıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsalarının bazıları Huobi ve Bitfinex dahil olmak üzere bu bölgeye dayanıyor. Gemini, Asya pazarının daha büyük bir payını almak isteyebilir. Gemini şu anda ABD, Kanada, İngiltere, Güney Kore, Singapur ve Hong Kong’da faaliyet göstermekte.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.