Ana Sayfa Kripto Para Haberleri XRP 24 Saatte %5,5 Yükselerek İlk 10 Arasında En Çok Kazanan Kripto...

XRP 24 Saatte %5,5 Yükselerek İlk 10 Arasında En Çok Kazanan Kripto Para Oldu

XRP, son 24 saatte %5,55’lik bir fiyat artışının ardından CoinMarketCap’te ilk 10 kripto para birimi arasında en çok kazanan kripto para oldu. İlk 10’da yer alan başka hiçbir dijital varlık, aynı süre içinde bu büyük kazançları kaydedemedi. Yatırımcılar XRP’de bu yılın en yüksek noktasının altında kalan bir fırsat görüyor.

XRP Büyümeye Devam Ediyor

XRP, ilk 10 kripto para arasında son 24 saatte en iyi performans gösteren kripto oldu. Son haftalarda üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, bu yıl ulaştığı en yüksek seviyeye yaklaşmayı başardı.

Kripto para piyasası son birkaç haftadır yükseliş modunda. Piyasadaki kripto para birimlerinin çoğu yerel zirvelere ulaştı. Bununla birlikte XRP, 2018’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden uzakta ve bu da daha yüksek seviyelere çıkmaya devam etmesi için büyük bir potansiyel olduğunu gösteriyor.

Son haftalardaki en sıcak kripto para birimlerinden biri, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini geçebilen ve neredeyse günlük olarak yeni zirvelere doğru ilerleyebilen Chainlink (LINK) oldu. Bu boğa koşusu, traderların ve kullanıcıların büyük kazançlar kaydetmesini sağladı.

Diğer Kripto Paralar da Hareketli

Bu arada, Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) de yükseliş işaretleri gösteriyor. Ethereum, ilk kez 400 Doları geçebildiği Ağustos 2018’den bu yana en yüksek fiyat seviyelerini kaydetti. Pek çok yatırımcı ve analist, piyasaya sürülen çok sayıda DeFi uygulaması ve şu anda tüm sektörde sahip oldukları büyük etki nedeniyle ETH’nin büyümeye devam edebileceğini düşünüyor.

Dahası, üzerinde çalıştıkları gizlilik odaklı uygulaması ile Litecoin, yeni bir boğa koşusuna devam etmeye hazır olabilir. Son 24 saatte LTC, XRP ‘den sonra ilk 10 arasında ikinci en büyük kazanan oldu. Eğer gizlilik çözümleri Litecoin’de uygulanırsa bu, işlem gönderip alırken kullanıcıların gizliliğini koruyan en büyük kripto para birimi olacak.

Kripto piyasasının iyi durumda olduğunu, dijital varlıkların ne kadar hızlı büyüdüğünde ve bazı altcoinlerin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığında görebiliriz. Asıl soru, XRP ve Bitcoin’in önümüzdeki günlerde ve haftalarda yeni bir boğa koşusu başlatmasının mümkün olup olmayacağı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...