bitcoin
Bitcoin (BTC) $56,790.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,283.18
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $585.09
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinXRP Rallisi SEC İle Anlaşmanın Yakında Gelebileceğini Gösteriyor: Mike Novogratz

XRP Rallisi SEC İle Anlaşmanın Yakında Gelebileceğini Gösteriyor: Mike Novogratz

Ripple, SEC ile anlaşmaya varacak mı? İşte bu soru çoğu kişinin aklında olan bir soru. Mike Novogratz, XRP son zamanlarda yaptığı rallinin böyle bir kararın gelebileceğine işaret edebileceğine inanıyor.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, devam eden XRP rallisi hakkında konuştu ve bunun, dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile uzlaşma görüşmelerinde bir miktar ilerleme kaydettiğini gösterebileceğini iddia etti.

Şirketin öz sermayesinin şu anda ikincil piyasada sadece 2 milyar dolardan işlem gördüğünü düşünürsek, eski serbest yatırım fonu yöneticisi bunu çılgın ucuz olarak nitelendiriyor. Fakat bununla birlikte, şirket eğer SEC ile anlaşmaya yakın değilse, kripto para ona pahalı görünüyor.

Ripple’ın Yakında SEC İle Anlaşması Pek Olası Görünmüyor

Kripto para, bugün erken saatlerde Bitstamp borsasında 21 Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyesi olan 1,496 dolara ulaştı ve sadece bir ay içinde %281’in üzerinde yükseldi.

Anderson Kill’den Stephen Palley, birinin içeriden bazı bilgilere sahip olmadığı sürece rallinin herhangi bir uzlaşma olasılığıyla bağlantılı olma ihtimalinin düşük olduğunu iddia ediyor.

Şirketin keşif dövüşlerinde beklenenden daha iyi iş çıkardığını kabul etse de Palley, bu sorunun çözülmesinin biraz zaman alabileceğine inanıyor:

”Ripple, ön hareket pratiği ve keşif savaşlarında şimdiye kadar beklediğimden daha iyi iş çıkardı, ancak bundan vaka çözümüne kadar uzun bir yol var. Özet yargılama uygulamasından önce bir anlaşma olursa şaşırırdım ama belki bir şeyleri kaçırıyorum.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.42%
$56,790.00
$238.52
Ethereum (ETH)
3.13%
$4,283.18
$134.06