Ana Sayfa Kripto Para Haberleri XRP Utility Fork, Aralık'ta Başlatılıyor

XRP Utility Fork, Aralık’ta Başlatılıyor

Ripple destekli blockchain şirketi Flare Networks, Aralık ayında alacağı XRP Ledger’ın anlık görüntüsüne dayanarak yeni tokeni Spark’ı dağıtmayı planladığını söyledi.

Ripple haricinde XRP yatırımcıları, anlık görüntünün planlandığı gün olan 12 Aralık’ta tuttukları her Ripple için bir ücretsiz Spark token sahibi olabilecekler.

Flare Networks firması, denizcilik patlamasını geliştiren mucit Martha Coston‘un doğum günü onuruna 12 Aralık tarihini seçti.

Geçtiğimiz hafta Flare, binlerce Ripple sahibinin ücretsiz Spark token sahibi olması için gerekli XRPL hesap altyapısını zaten kurduklarını söylemişti.

“XRP ekosisteminin Flare’e tepkisi muazzam oldu. Toplamda 295 Milyon XRP’ye sahip 5.400’den fazla hesap, Spark tokeni 6 günde talep etmeye başladı.”

Ve yakın tarihli bir gönderide Flare, konuyla ilgilenen Ripple yatırımcılarının yardımcı program çatalından önce Spark’a nasıl el koyabileceklerini anlattı.

“Spark tokenini talep etme yöntemi, XRP Ledger adresinizdeki Mesaj Anahtarı alanını Flare adresinize ayarlamaktır… Eğer XRP’niz destekleyici bir borsada tutuluyorsa, talep süreci ve dağıtımı gerçekleştirilecektir.”

”Kendi gözetiminiz varsa Spark tokenleriniz, Flare ağında çalışan bir dizi akıllı sözleşme tarafından başlatılır ya da ağ, XRPL’yi okuduktan sonra talebinizi kaydeder kaydetmez başlatılır… XRP’nizi bir destek borsasında tutarsanız, bunlar Spark tokenlerini borsadaki hesabınıza teslim edecektir.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Flare’nin, XRP, Ethereum (ETH) ve Avalanche’nin (AVAX) sunduklarının en iyisini birleştirdiğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...