bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,682.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,846.24
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $335.00
Ana SayfaKripto Para HaberleriXRP Utility Fork, Aralık'ta Başlatılıyor

XRP Utility Fork, Aralık’ta Başlatılıyor

Ripple destekli blockchain şirketi Flare Networks, Aralık ayında alacağı XRP Ledger’ın anlık görüntüsüne dayanarak yeni tokeni Spark’ı dağıtmayı planladığını söyledi.

Ripple haricinde XRP yatırımcıları, anlık görüntünün planlandığı gün olan 12 Aralık’ta tuttukları her Ripple için bir ücretsiz Spark token sahibi olabilecekler.

Flare Networks firması, denizcilik patlamasını geliştiren mucit Martha Coston‘un doğum günü onuruna 12 Aralık tarihini seçti.

Geçtiğimiz hafta Flare, binlerce Ripple sahibinin ücretsiz Spark token sahibi olması için gerekli XRPL hesap altyapısını zaten kurduklarını söylemişti.

“XRP ekosisteminin Flare’e tepkisi muazzam oldu. Toplamda 295 Milyon XRP’ye sahip 5.400’den fazla hesap, Spark tokeni 6 günde talep etmeye başladı.”

Ve yakın tarihli bir gönderide Flare, konuyla ilgilenen Ripple yatırımcılarının yardımcı program çatalından önce Spark’a nasıl el koyabileceklerini anlattı.

“Spark tokenini talep etme yöntemi, XRP Ledger adresinizdeki Mesaj Anahtarı alanını Flare adresinize ayarlamaktır… Eğer XRP’niz destekleyici bir borsada tutuluyorsa, talep süreci ve dağıtımı gerçekleştirilecektir.”

”Kendi gözetiminiz varsa Spark tokenleriniz, Flare ağında çalışan bir dizi akıllı sözleşme tarafından başlatılır ya da ağ, XRPL’yi okuduktan sonra talebinizi kaydeder kaydetmez başlatılır… XRP’nizi bir destek borsasında tutarsanız, bunlar Spark tokenlerini borsadaki hesabınıza teslim edecektir.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Flare’nin, XRP, Ethereum (ETH) ve Avalanche’nin (AVAX) sunduklarının en iyisini birleştirdiğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.64%
$41,682.00
$1,517.22
Ethereum (ETH)
5.46%
$2,846.24
$155.40