bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,821.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.59
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.19
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinXRP Yakında Çoğu Kripto Para Borsasına Geri Dönebilir

XRP Yakında Çoğu Kripto Para Borsasına Geri Dönebilir

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal savaş devam ederken XRP bazı borsalar tarafından delist edilmişti.

Kripto paranın bazı borsalardan çıkarılmasının ardından, devam eden kampanyalar ve son gelişmeler, dijital varlığın yakın gelecekte yeniden borsalar tarafından listelenebileceğini gösteriyor.

“XRP Ordusu” lakaplı kripto para savunucuları, Twitter’da çeşitli ülkelerde trend olan “#RelistXRP” etiketiyle kripto parayı yeniden yaşatmak için borsalara baskı uygulayan bir hareket başlattı.

Bu hareketin geçtiğimiz birkaç gün içinde kazandığı tanıtımın derecesi ve onu destekleyen binlerce hesap, varlığın son zamanlarda artan talebin seviyesini gösteriyor. Bu ilgi, dijital varlığın değerini de olumlu yönde etkileyebilir.

Ripple aleyhindeki davadan bağımsız olarak, kripto para son zamanlarda yükseldi ve bu yükseliş bu kadar zor zamanlardan geçen bir varlık için umut verici gibi görünüyor. Buna ek olarak, daha geçen hafta kripto paraya olan ilginin arttığına dair raporlar siber alana ulaştı ve kripto varlığı SEC ile yasal mücadelesine rağmen %9 oranında arttı.

Bununla birlikte, Amerikalı editör Michael Arrington, Twitter‘da birkaç gün önce yasal savaşın Ripple için uygun görünebileceğini söyledi.

“Coinbase ve diğerlerinin XRP’yi yeniden kullanma riski sıfırdır.”

XRP, 2012’de piyasaya sürülen 24,45 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri ile yedinci en değerli kripto para birimi konumunda. Kripto para San Francisco merkezli bir ödeme platformu olan Ripple Labs’ın yerel token’ıdır.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.25%
$41,821.00
$1,359.18
Ethereum (ETH)
5.2%
$2,858.59
$148.65