Ana Sayfa Kripto Para Haberleri DeFi YFI Sahiplerinin Sadece %26'sı Kar Elde Edebiliyor

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8’lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor.

Kripto para araştırma şirketi IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre, tüm YFI sahiplerinin sadece %26’sı kar elde edebiliyor.

IntoTheBlock YFI Verileri

Yearn Finance Token Temmuz ortasındaki lansmanından bu yana fiyatında %65,867 oranında bir artış yaşadığı düşünülünce bu oran şaşırtıcı duruyor.

Çoğu YFI Sahibi Kırmızı Renkte


Yearn.Finance‘ın yönetişim belirteci olan YFI, 17 Temmuz’da ön madencilik olmadan piyasaya sürüldü. Yearn Finance kurucusu Andre Cronje‘nin açıkladığı gibi, token ancak protokol kullanılarak kazanılabilirdi.

Ayrıca Cronje, YFI’nin “tamamen değersiz” bir token olduğunu ve takımın hiçbirine sahip olmadığını da vurgulamıştı.

Andre Cronje:

”Bu kontrolden vazgeçme çabalarımızda (çoğunlukla tembel olduğumuz ve bunu yapmak istemediğimiz için), tamamen değersiz bir 0 tedarik jetonu olan YFI’yi yayınladık. Yeniden yineliyoruz, 0 finansal değeri var” dedi.

Cronje‘nin bu açıklamaları, DeFi spekülatörlerinin, Yearn Finance Token piyasa değerini bir hafta içinde 100 Milyon Dolar’a çıkarmasını engellemedi.

Yearn Finance token, bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde 34.53$ seviyelerinden 20.000$ seviyelerine çıktı. Tokenin 12 Eylül’de ulaştığı 42.164$ seviyesi ise tüm kripto paralar içinde ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesiydi.

Coingecko.com YFI Grafiği

Bu seviyelerdeki kazanımlara rağmen, Yearn Finance token sahiplerinin %67’si bugünkü %18’lik geri çekilmenin ardından zararda görünüyor. Bu da bir çoğunun YFI’yi tepe fiyatlardan satın aldığını gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Popüler

En İyi 5 Ethereum Cüzdanı 2018

Ethereum, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler yoluyla merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmasına izin veren, blockchain teknolojisine dayalı bir platformdur. Öte yandan, Ethereum olarak anılan Ether, alelade bir dijital...

Waves Coin; Yeni Nesil Tam Merkeziyetsiz Kriptopara

Waves Coin’i basitçe “Merkezi olmayan bir blok zinciri platformu” olarak tanımlayabiliriz. Waves’i diğer kripto para birimlerinden ayıran bir çok özelliği ve avantajı bulunuyor. Transferlerin...

Whaleclub; %30 Yatırma Ödüllü Bitcoin Borsası

Whaleclub inceleme, Whaleclup Nedir? %30 deposit (yatırma) ödüllü Bitcoin Borsası Whaleclub ile ilgili bir inceleme yazısından merhabalar... Whaleclup 190 ülkeden günlük ortalama 15.000 trader'ın işlem yaptığı...

DeFi

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8'lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor. Kripto para...

UniSwap Token (UNI) Hakkında Analist Görüşleri

Uniswap Tokeni UNI, piyasaya hızlı bir giriş yapan ancak daha sonra yavaşça düşüş yaşayan DeFi tokenları arasında yer alıyor.

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...