bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,485.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,481.06
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.28
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinYüz Kat Yükselecek Yeni Nesil Altcoin Nasıl Bulunur?

Yüz Kat Yükselecek Yeni Nesil Altcoin Nasıl Bulunur?

Bir kripto para analisti ve traderı olan Elliot Wainman, potansiyel olarak 100 kat artabilecek altcoin’lerin nasıl bulunabileceğini açıklıyor.

Yayınladığı yeni bir YouTube videosunda konuşan Wainman, kripto para traderlarının tıkanık Ethereum blok zincirinden kaçarken tüm gözlerin şu anda Binance Smart Chain’de (BSC) olduğunu söylüyor.

“Günün, haftanın ve ayın hikayesi tabi ki Binance Coin (BNB) ve bu Binance Smart Chain hareketini güçlendiren temel protokol.”

”Şu anda kripto viral hale geliyor. Kullanıcı tabanını daha önce hiç olmadığı kadar genişletiyor ve bu gerçekleştiğinde Binance’in sunduğu şeye ihtiyaç duyan çok fazla insan olacak.”

Elliot Wainman

Değişim meydana geldikçe Wainman, kripto para yatırımcılarının Ethereum blok zincirinde başarılı olan projelere ve pazarlara bakması ve BSC eşdeğerlerini bulması gerektiğini söylüyor.

Strateji, yatırımcıların piyasanın bir adım önünde kalmalarına ve yükselmenin eşiğinde olan ancak henüz parabolik hale gelmemiş projeleri bulmalarına olanak tanıyacak.

“Ethereum’da onu neyin öldürdüğünü ve Binance Smart Chain’de nelerin dikkatini çekeceğini anlamak için bu çerçeveyi kullanmak, kazanımların geleceğinin kilidini açmanın anahtarıdır.”

BSC etkisinin örnekleri olarak Wainman, oracle, veri alıcısı Berry Data (BRY) ve merkezi olmayan borç verme protokolü Multiplier (MXX) gibi BSC tabanlı projelerin hızlı başarısından bahsediyor.

Wainman, kripto ekonomisinin hangi sektörlerine odaklandığına gelince, merkeziyetsiz finansın (DeFi) ve BSC üzerine inşa edilen sigorta projelerinin kullanıcıların daha ucuz zincire geçerken muhtemelen daha iyi performans göstereceğini belirtiyor.

”Burada kaçınılmaz olarak ihtiyaç duyulacak şey sigortadır. Tıpkı DeFi’nin veriye ihtiyacı olduğu gibi, DeFi’nin de sigortaya ihtiyacı var çünkü bir sürü dolandırıcılık, hata, istismar var. Akıllı sözleşmeden akıllı sözleşmeye akan bu inanılmaz miktardaki paraya yönelik tehditler yalnızca artıyor ve eğer gerçekten milyarlarca doları açmak istiyorsanız bir tür sigortaya ihtiyacınız olacak.”

Wainman, abonelerine BSC için ortaya çıkan sigorta projesi ne olursa olsun, olay yerine ulaştığında büyük bir ivme kazanacağını çünkü söyleyebildiği kadarıyla bu blok zincirinde hiçbir sigorta lideri olmadığını söylüyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.79%
$48,485.00
$867.88
Ethereum (ETH)
0.29%
$3,481.06
$10.10